Thiago 11 Alcantara
Dołączył/a: grudzień 2012
Bolesławiec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przyznaje sie bez bicia :)
0
Każdemu może zdarzyć się gorszy mecz, a Celta zagrala rewelacyjnie. Zabraklo nam troche skuteczności.
0
popatrz wstecz i przypomnij sobie ile dał dla Barcy ;) ma wielki potencjał którego Enrique nie wykorzystuje, bo wygląda na to, że boi się ściągać któregoś z trójki podstawowych napastników. żeby nie robić sobie problemów
9
szkoda że tak mało szans dostaje bo zasługuje na więcej
0
Najlepszy gracz na zawsze !
0
szkoda ;(
1
też miałem zwrócić na to uwagę :)
5
chłopaki są w gazie !
0
to samo chciałem podkreślić, wydaje mi się że po prostu brakuje szczęścia bo sytuacje są tylko "nie chce wpaść", w końcu nastąpi przełom i znów będziemy strzelać dużo bramek :)
0
Moim skromnym zdaniem Cesc za Xaviego ;)
0
Martin musi grać żeby nabrać pewności siebie i będzie jednym z najlepszych obrońców w Europie ;)
0
Przecież mógł postawić na Songa lub przesunąć Busiego do lini obrony, a jednak wybrał Bartrę.
0
4 asysty ;)
0
Jak dla mnie to Valdes jest znakomitym bramkarzem, a nogami gra lepiej jak nie jeden zawodnik z pola.
0
Thiago musi zostać !
0
w sumie to i tak chciałem żeby w rewanżu Alex zagrał za Busiego ;)
0
ale najważniejsza jest wygrana i 3 pkt i dobre nastroje przed LM ;)
0
Pamiętam wejście Larssona w finale LM z Arsenalem i 2 asysty po prostu magia ;)
0
RONALDINHO
0
Meeeega brameczka ;)
0
dobra decyzja ;)
0
El Capitano
0
Może Dani nie strzela tyle bramek co Adriano ale bardziej angażuje się w akcje i daje więcej kluczowych podań.
0
szkoda że Villa tak mało zagrał ;(